Nad jeziorem Średzki powstanie hala namiotowa na sprzęt dla żeglarzy!

💥 Od października ubiegłego roku czekaliśmy żeby podzielić się z Wami tą wiadomością!

💥 Dzięki grantowi uzyskanemu od Polskich Sieci Elektroenergetycznych S.A. w ramach programu „WzMOCnij swoje otoczenie”, powstanie na terenie dzierżawionym przez UKŻ „Środa” hala namiotowa, która posłuży jako siedziba naszego Klubu oraz magazyn sprzętu żeglarskiego!

💥 Już od 10 lat z dumą reprezentujemy w kraju i zagranicą miasto, gminę i powiat Środa Wielkopolska. Zbudowaliśmy klub żeglarski, który zrósł się z wizerunkiem miasta. Utrzymanie wysokiego poziomu sportowego i dalszy rozwój byłby niezwykle trudny bez odpowiedniego zaplecza, którego planowana hala namiotowa będzie ważną częścią!

💥 Trzymajcie kciuki za realizację tego przełomowego dla nas projektu! Prace ziemne już ruszyły! Będziemy Was na bieżąco informować o postępach na naszym fb facebook.com/ukzsroda! Jesteśmy pewni, że hala będzie gotowa przed regatami zaplanowanymi przez nasz klub na 14 maja!

❤ Dziękujemy PSE i wszystkim instytucjom, które z życzliwością rozpatrywały nasze wnioski. Szczególnie nisko kłaniamy się średzkiemu samorządowi!

Więcej informacji o programie PSE tutaj: www.wzmocnijotoczenie.pl

Możesz również polubić…